Prodej  stavebního pozemku 1 514 m², Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek

Prodej Pozemek 2 200 000 Kč 1514 m²
Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek


Popis
Hledáte-li pozemek v podhůří Beskyd, tak by tato nabídka, rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Jedná se o rovinatý pozemek o celkové výměře 1514 m2 ve Frýdlantě nad Ostravicí v části Nová Ves.

I když celková výměra pozemku činí 1514 m2, nelze zcela využít veškeré m2 jeho plochy, protože části pozemku protéká malý vodní tok. Nicméně pro ty, kteří nepotřebují obrovský pozemek a chtějí bydlet ve městě s veškerou občanskou vybaveností, se pořád jedná o skvělou nabídku s ohledem na současné ceny.

Co se inženýrských sítí týče, tak elektřina vede ve sloupech na hranici pozemku, veřejný vodovod je umístěn v asfaltové cestě a plyn ten vede z druhé strany cesty. Koeficient zastavitelnosti pozemku činí 0,4.

V příštím roce by mělo dojít k vybudování chodníku pro pěší podél hlavní cesty, aby procházky s dětmi byly co možná nejbezpečnější.

Z mého pohledu se jedná o velice zajímavou nabídku stavebního pozemku pod horami, za dostupnou cenu a kdyby vás cokoli zajímalo, tak se mi ozvěte.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej