Prodej bytu 4+kk 109 m², Vítové, Praha 5 - Hlubočepy

Prodej Byt 4+kk 9 767 920 Kč 109 m²
Vítové, Praha 5 - Hlubočepy


Popis
Krásný nový byt 4+kk o podlahové ploše 108,50 m2 s lodžií (9,70 m2) a terasou (8 m2), který se nachází v rezidenčním šesti podlažním projektu Kaskády Barrandov od společnosti FINEP. Výhodou bydlení v novostavbě je, že si můžete uzpůsobit byt podle svého vkusu. V naší nabídce naleznete velké množství podlah, obkladů, interiérových dveří a mnoho dalšího, ze kterého vytvoříte vaše vysněné bydlení. Tato etapa nabízí celkem 138 nových bytů.

V rámci budoucí výstavby projektu bude vybudováno nové centrální náměstí s obchody, kavárnou, minipivovarem, fitness centrem a dalšími službami. Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude prodloužena tramvajová trať, která bude mít svou zastávku na nově vzniklém náměstí.

Jedním z velkých benefitů pražského Barrandova je blízkost unikátního přírodního parku Prokopské údolí. Barrandov svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu v podobě škol, školek, zdravotnických zařízení, úřadů nebo obchodů. Velkým bonusem je třeba i celoročně otevřený aquapark.
Dopravní dostupnost lokality s centrem zajištuje několik tramvajových linek, které v pravidelných intervalech jezdí na Smíchovské nádraží (12 min) i na Václavské náměstí (20 min). Barrandov je ideální lokalitou pro všechny věkové kategorie.

Jelikož se jedná o družstevní byt, tak nabízí i dalších výhody:
- zaplatíte pouze ¼ ceny a zbylou částku splácíte formou nájmu
- nemusíte bance prokazovat výši příjmu
- nové bydlení si můžete pořídit v jakémkoliv věku
- byt si můžete převést do osobního vlastnictví
- lepší ceny než u bytů s osobním vlastnictvím
- reklamace za vás řeší bytové družstvo a spousta dalších výhod

Naše společnost FINEP se na trhu s nemovitostmi pohybuje již od roku 1995 a dlouhodobě jsme v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakteru-domluvte si s námi schůzku pro bližší informace.

Při kontaktu prosím uvádějte evidenční číslo K14J00507

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej