Prodej bytu 4+kk 113 m², Na Bělidle, Praha 5 - Smíchov

Prodej Byt 4+kk 16 990 000 Kč 113 m²
Na Bělidle, Praha 5 - Smíchov
původní cena 17 800 000 Kč


Popis
V oblíbené lokalitě Praha 5, v docházkové vzdálenosti Smíchovské náplavky a OC Nový Smíchov Vám nabízíme k prodeji pečlivě zrekonstruovaný byt o velikosti 113,39 m2 s menším balkónem řešený jako prostorné 4+kk, umístěný v 2.NP činžovního domu.

Dispozice bytu tvoří prostorný obývací pokoj s oddělenou kuchyní a jídelnou, 3 ložnice, z nichž první má vlastní en-suite koupelnu a samostatné wc, druhá má prostornou walk-in šatnu a třetí má vlastní balkon umístěný do vnitrobloku domu, dále v bytě najdeme koupelnu se sprchovým koutem, samostatné wc a rozlehlou vstupní halu s dostatkem úložných prostor.

Byt je po kompletní citlivé rekonstukci, která zahrnovala odhlučnění stěn a stropu bytu, kompletní výměnu skladby všech podlah, nové rozvody elektřiny (vč. slaboproudu), plynu, vody a topení, přípravu pro klimatizační jednotky ve všech pokojích, repliky všech interiérových dveří, repasování všech oken.

Součástí prodeje bytu je jeho kvalitní a promyšlené zařízení a vybavení, jako např. spotřebiče FRANKE a BOSCH v kuchyni, RGB podsvícení v obývacím pokoji, designová vana a zabudované rádio v en-suite koupelně s prosklenou stěnou do ložnice, designové prvky v kouplelně a na wc. Kopletní datové rozvody včetně racku.

Vytápění a ohřev vody v bytě je zajištěn kvalitním plynovým kotlem, v letních měsících se ohřev vody přepne na elektřinu

Předpokládaný výnos 2,6 - 3% u dlouhodobého nájmu ve výši 42.000 – 50.000 Kč + energie / měsíčně.

V případě zájmu o tento byt mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej