Popis
Nová Jurta - ( energetický štítek C - úsporná stavba s nulovým vlivem na životní prostředí )o průměru 6m (30m2) ke skvělému trvalému bydlení, rekreaci, jako prodejní či reklaxační prostor, často používaná i k meditacím, přednáškám, jako zázemí školky a pod. Jurta je 100% zpracována a vyráběna v naší dílně v ČR a její konstrukce a plachty se zárukou 5 let jsou vyladěny pro naše podmínky - průměr4,5m/ 15,9m2, 6m / 30m2, 8m /50m2, 9m 66m2). Na jurtě jsou použity nové plachty Zero III. Jedná se o zcela nový 4. Vrstvý koncept. Vrchní plachty jsou kompletně vyrobeny ze zcela odolného, bezůdržbového materiálu. Materiál se dá kdykoliv omýt vodou s naším eko přípravkem YurtClean. Odvětrávací systém je vytvoren řadou nasávacích a výdechových míst pod jurtou a na jejím vrchu s dokonalým zabezpečením proti vnikáni hmyzu a vlhkosti. Záruka na plachty je 5 let. Záruka na dřevěné konstrukce 5 let. Životnost takto vyrobených jurt - vrchní plachty je 30 let. Zateplení z ovčí vlny o síle 12 cm upravené pouze přírodními výtažky a bez přidaných syntetických pojiv. Tímto krokem jsme zcela ukončili debaty o plísních, degradaci plachet a podobně. Mírné zvýšeni cen o 10% je plně nahrazeno užitnou hodnotou a tepelným konfortem našich jurt s energetickým štítkem C - úsporná stavba a s nulovým vlivem na životní prostředí.
Vzorník barev je pestrý a je k disozici 12 odstínů.
Koruna vyrobena z masivního dřeva, tyče borovice, smrk, obvodová konstrukce smrk, dveře borovice, zárubně dub / borovice.Vrcní bezůdržbová plachta 670 g/m je ušita v celku - žádná lana ani gumolana kolem jurty. Veškeré skleněné výplně jsou osazeny izolačními dvojskly. Naše jurty jsou zatepleny upraveným ovčím rounem o síle 5, nebo 10cm, nově 15cm. Možnost úprav na přání při výrobě. Dodáváme také ostrovní, fotovoltaické a větrné systémy, které zajistí naprostou soběstačnost ve spotřebách elektrické energie a teplé vody. Možnost vestavěné kuchyně. Možnost spojení jurt různé velikosti dohromady. Více na Facebook - jurta plzen, nebo na webu jurtakbydleni.cz. Jsme výhradním dodavatelem jurt pro Europe Yurt Point na Nový Zéland. Tradice, kvalita a spolehlivost. Informace o cenách na stránkách jurtakbydleni.cz. Uvedená cena je za zateplenou, zimní variantu (12cm ovčí rouno - Rakousko) jurty o průměru 6m ( 30m2 obytné plochy). Zateplená podlaha pod tuto jurtu při vlastním dodání dle naší dokumentace vyjde cca na 50 000,-Kč . V ceně jsou dveře140x160, francouzské okno 140x160, 3. vrstvý nerezový komín, kompletní jurta, otevírací 3. vrstvé a osvětlené tono. Naše jurty mají jako jediné v ČR Průkaz energetické náročnosti budovy a to se skvělým výsledkem zařazeni do kategorie C - úsporná stavba. Tato jurta je vhodná k trvalému celoročnímu bydlení. Díky naší jurtě budete přikládat do skvělých kamen Jotul F 602CB 1x za 8. hodin. Na spolupráci se těší Jurta Plzeň.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej