Popis
Dům je sice řadový, ale rohový, což vám nabízí dostatek soukromí. K dispozici máte tři podlaží, propojené schodištěm i výtahem, půdu, předzahrádku s parkovištěm a prostornou zahradu za domem.

V 1. nadzemním podlaží se nachází zádveří, prostorná vstupní chodba, ze které je vstup na zahradu, do garáže, technické místnosti, prádelny, ke schodišti a výtahu. Ve 2. nadzemním podlaží se z chodby vchází do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, pracovny a koupelny s vanou a toaletou. Terasy v tomto podlaží jsou přístupné z jídelny a obývacího pokoje s výhledem do zeleně. Ve 3. nadzemním podlaží je vstup do 2 samostatných ložnic, u hlavní ložnice je umístěna prostorná šatna, z chodby je přístupný další úložný prostor využitelný jako další šatna a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Terasy v tomto podlaží jsou přístupné z obou ložnic, z hlavní ložnice nabízí krásný výhled na město a zeleň.

Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, topení je v celém domě podlahové, klimatizace je ve všech obytných místnostech, taktéž před okenní žaluzie. V domě je rozvedeno kabelové vedení TV a internetu, centrální vysavač, zabezpečovací zařízení s připojením na PCO. Pro pohodlný přístup do domu máte k dispozici ele. bránu a vrata do garáže. Veškeré režie s provozem domu činní cca 3000,- Kč/měsíc. Dostupnost centra - bus + metro, cca 15 min.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej