Prodej  rodinného domu 182 m², pozemek 942 m², Generála Strankmüllera, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav

Prodej Dům 14 500 000 Kč
Generála Strankmüllera, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Stará Boleslav


Popis
Realitní společnost Gepard Vám nabízí k výhradnímu prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 5+1+garáž o celkové užitné ploše 182 m2 na pozemku 924 m2 v klidné části Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi, ulice Generála Strankmullera. Dům byl v posledních 6ti letech využíván jako mateřské centrum a byly zde provedeny drobné úpravy za tímto záměrem, které je možné jednoduše uvést do původního stavu tak, aby dům opět vyhovoval komfortnímu rodinnému bydlení. V přízemí je vstupní zádveří, prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním koutem, dále praktická spíž, prostorná koupelna, chodba, technická místnost, garáž (v současné době rozdělená na dva prostory) a druhé zádveří se samostatným vstupem. V patře rodinného domu jsou tři samostatné pokoje (původně 4), koupelna s toaletou, komora a chodba. Podlahové krytiny jsou ve všech obytných místnostech dřevěné, v ostatních prostorech keramická dlažba. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě, vytápěný plynovým kondenzačním kotlem, klimatizace, filtrace pitné vody, zabezpečovací systém. V obývacím pokoji je komín pro napojení krbových kamen či krbové vložky. Na udržovaném pozemku se vzrostlou zahradou a závlahovým systémem je prostorný zasklený altán, který může být využitý pro odpočinek nebo malé domácí wellness. Svou polohou nabízí pohodlné bydlení v klidné části Staré Boleslavi, avšak s výbornou dopravní dostupností Prahy (metro Černý Most 12 min/16 km, metro Prosek 19 min/20km) a veškerou občanskou vybaveností. Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem, který pro Vás zajistíme zdarma za nejlepších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem Vaší stávající nemovitosti. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodeje nejvýhodnější nabídce. Pro více informací mě kontaktujte.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej