Prodej bytu 2+kk 69 m², Štěchovická, Praha 10 - Strašnice

Prodej Byt 2+kk 6 400 000 Kč 69 m²
Štěchovická, Praha 10 - Strašnice


Popis
Prodej Ateliéru 2+kk v developerském projektu Ateliéry Strašnice. Tento nový projekt, jehož dokončení je plánováno na léto 2022, se nachází v ulici Štěchovická, v rezidenční oblasti Strašnic. Dva domy s atriem, jehož součástí budou předzahrádky přízemních jednotek, nabízí klidné bydlení v dosahu metra Strašnická či Skalka. V objektu bude 95 jednotek s balkonem/terasou, nebo zahrádkou, sklepem a podzemním parkovacím stáním. Součástí standardního vybavení jednotky jsou například interiérové dveře výšky 210 cm, plovoucí podlahy, sanitární keramika známých značek, keramické obklady 30x60 cm, značkové nerezové baterie, bezpečnostní vstupní dveře, vysokorychlostní internet.
Zastávka autobusu č. 175 se nachází v bezprostřední blízkosti domu. Veškerá vybavenost v místě – školy, školky, obchody, služby, relaxační a sportovní park Gutovka v pěší vzdálenosti.
Jednotky budou kolaudovány jako ateliéry, ale poskytnou komfort bytových jednotek.
Tento ateliér 2+kk s označením B703, jehož podlahová plocha (bez terasy) činí necelých 60 m2, se nachází v sedmém nadzemním podlaží. Jednotka sestává z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jižně orientované terasy o výměře 10 m2, ložnice se vstupem na terasu, koupelny, samostatného WC, šatny a předsíně. Výhled z ateliéru je do proluky mezi stávající výstavbu.
Energetická třída domu B. Cena jednotky zahrnuje sklep o ploše cca 3 m2. Nezahrnuje podzemní garážové stání. Koupi jednotky je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Výhodné financování s UniCredit Bank, úvěr až na 80 % ceny nemovitosti.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej