Prodej Dům 527 300 Kč
549 01 Náchod


Popis
Nabízíme možnost koupě nemovitosti: Rekreační chata výměra 176 m2, pozemek výměra 179 m2, nacházející se v Olešnici u Červeného Kostelce.
nabídková cena: 527.300,- Kč
Kontakt: makléřka Jana Fousková, 770 650 911, makler@rkprecis.cz, makléř Bc. Jan Kuželka, mob. 770 650 928
ID: JF – 8/2020

Nabízíme možnost koupě rekreační chaty o 2. NP v obci Olešnice u Červeného Kostelce. Součástí prodeje je pozemek, který je vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 176 m2 a zároveň s ním i navazující pozemek vedený jako ostatní plocha o celkové výměře 179 m2. Oba pozemky jsou oploceny živým a zděným plotem. Konstrukce budovy, okna i dveře jsou dřevěná, střecha je sedlová – plechová (na střeše jsou žlaby se svody), klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Přístup k nemovité věci je po místní nezpevněné cestě. Oceňovaný pozemek se nachází na východním okraji zastavěné části obce Červeného Kostelce v místní rekreační oblasti Olešnice.

Rekreační objekt je předmětem nuceného prodeje a bližší informace poskytneme konkrétním zájemcům. Prosíme však za účelem urychlení vyřízení Vašich poptávek o uvedení ID zakázky, Vašeho jména a příjmení, telefonického a emailového kontaktu.
Děkujeme.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej