Popis

Nabízíme k prodeji pěkný atypický podkrovní byt u Náměstí Bratří Synků (5min od I.P.Pavlova), Praha 4 Nusle. Byt se nachází v 6. a 7. NP cihlového domu a skládá se z těchto místností:
- Kuchyň (13 m2)
- Koupelna s WC (7 m2)
- Obývací pokoj (34,7 m2)

K bytu také patří právo výlučně užívat jižně orientovanou terasu o ploše 10,3 m2 a vstupní chodbu o ploše 5 m2 (ta je sdílena se sousedy).

Vybavení bytu: ohřev vody a vytápění plynovým kotlem, sklokeramická deska, elektrická pečící trouba, lednička a pračka. Celkové měsíční náklady na byt činí 1838,- Kč (včetně fondu oprav) + energie. Byt je možné užívat ihned či provést rekonstrukci.

Vynikající dostupnost MHD (tram a bus cca 5 min chůze, podchod k Vršovickému nádraží ve výstavbě přímo před domem), plná občanská vybavenost. V blízkosti jsou parky Grébovka, Jezerka a Folimanka.
_______________________________________________________________

We are offering for sale a nice atypical attic apartment near Naměstí Bratří Synků (5min to I.P.Pavlova), Prague 4 Nusle. The apartment is located on the 6th and 7th floor of a brick house and consists of the following rooms:
- Kitchen (13 sqm)
- Bathroom with toilet (7 sqm)
- Living room (34,7 sqm)

The apartment also has the exclusive right to use the south-facing terrace of 10.3 m2 and entrance hall with an area of 5 m2 (shared with neighbors).

Amenities: water and heating by gas boiler (recently replaced), ceramic hob, electric oven, refrigerator and washing machine. Everything in good condition. The monthly cost for building fees, including the fund repairs, is 1838, - CZK (excluding personal gas and electricity costs). The apartment can be used immediately or is ready for reconstruction.

Excellent accessibility by public transport (tram and bus about 5 min walk, access walkway to the Vršovice railway station will be completed soon). Grebovka, Jezerka, and Folimanka parks are close by.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 1+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej