Popis

Byt 3+kk s balkonem, o velikosti 74 m2, Praha 3 - Žižkov, Baranova 10.
Byt se nachází v cihlovém domě z 30. let ve velmi žádané lokalitě na hranici Vinohrad a Žižkova, 3 minuty chůze od metra Flora (300 m), 200 m zastávka tram. Radhošťská. 270 m zastávka busu Flora.
Byt je umístěn ve zvýšeném 1. NP. Má balkon 2,4 m2 umístěný do vnitrobloku. Okna největšího pokoje vedou do ulice Baranova, ze dvou dalších pokojů do dvora ve vnitrobloku.
Po vstupu do bytu prostorná předsíň do tvaru L (13 m2). Pokoje (cca 19, 18 a 13 m2) jsou neprůchozí, oddělené chodbou, mají samostatné vchody. V pokoji do vnitrobloku vestavěné patro. Samostatná kuchyň je vybudovaná z komory (4 m2). Koupelna o velikosti 4 m2 (vana, umyvadlo, prostor na pračku), samostatné WC a spíž (1,4 m2).
K bytu patří sklepní kóje v 1. PP (2m2), plocha sklepa a balkonu není do výměry bytu započítána.
K vlastnictví patří podíl 738/27048 na společných částech budovy včetně pozemků p.č. 1550/3 a 1550/7 v k.ú. Žižkov.
Byt prošel dílčí rekonstrukcí. Je v původním udržovaném stavu, štukové omítky, plovoucí podlahy, parkety, dlažba, koupelna s vanou. Plné interiérové dveře, domovní zvonek, domovní telefon. Plynový sporák, digestoř.
Ohřev vody a vytápění ze společné plynové kotelny, která je umístěna přímo v domě.
Byt má vlastní elektroměr a plynoměr, samostatné podružné měření spotřeby tepla i vody a je do něj zaveden plyn. Dostupná je přípojka UPC.
Dům je ve správě SVJ. Od r. 2012 byla ve společných částech domu provedena renovace výtahu, rekonstrukce střechy a dvorních teras, zateplení svislých stěn 5. NP, nově osazené vstupní bezpečnostní dveře (vstup na čip, vnitřní bezpečnostní dveře z průjezdu do dvora taktéž na čip), osazení vodoměry s dálkovým odečtem, instalace měřičů tepla. V poslední dekádě se v domě prováděly nové rozvody teplé a studené vody (plast), v r. 2004 byl dům komplexně osazen plastovými okny.
V místě je výborná občanská vybavenost, OC Atrium Flora 3 min chůze, restaurace, kavárny, obchody, lékařské ordinace, školy a školky v okolí do 10 minut v dochozí vzdálenosti. Centrum Prahy do 10 min MHD, 20 min pěšky. Nejbližší zeleň v oblasti parku Parukářka, Vítkov, Havlíčkovy sady, Bezručovy sady, Riegrovy sady. Cca 600 m farmářské trhy na nám. Jiřího z Poděbrad. Přímý tramvajový spoj 10-15 minut na vlaková nádraží.
Poloha bytu je vzhledem k okolní zástavbě s dobrou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra Prahy nadprůměrná.
Parkování je možné v rezidenční modré zóně před domem, případně hranice sousedící Prahy 10 od Vinohradské dolů doposud bez modrých zón.
RK nevolat. Bez provize, přímý majitel.


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej