Popis
Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce rodinný dům č.p. 162, který se nachází na pozemku č. 304/12 v obci Libčany, ve které je základní občanská vybavenost. Obec Libčany leží 10 km západně od Hradce Králové a 5 km na jihovýchod od zámku Hrádek u Nechanic.
Elektronická aukce se bude konat dne: 16.10.2019 od 10:00 hod do 10:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb. Více informací na e-drazby.cz, nebo na emailu info@e-drazby.cz

Rodinný dům je situovaný v severní části obce, v zastavěném území. Jedná se o krajní řadový dům v blízkosti lesa. Přístup na pozemek je ze zpevněné komunikace, na které je možné parkovat. Okolí je tvořeno rodinnými domy a lesem. Parcela č. 304/2 je využívaná jako zahrada. Pozemek je z přední strany oplocený z dřevěného dekoračního plotu a z okolních stran pletivem. Před objektem je vybudována zámková dlažba, která slouží jako parkovací plocha pro dva automobily.
Rodinný dům je napojený na elektřinu, vodovod, kanalizaci a telefon. Plyn není zaveden.
Energetická náročnost budovy je E.
Dispozice:
1.PP: chodba se schodištěm, sklep potravin, kotelna, uhelna, sušárna
2. NP: předsíň, chodba se schodištěm, prádelna s WC, garáž, 2x pokoj, lodžie
3. NP: chodba, kuchyň, spíš, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna. WC, lodžie

Na domu byla zjištěna statická porucha, která se projevuje trhlinami patrnými jak v interiéru tak v exteriéru domu. Popis poruch konstrukčního systému, popis trhlin, popis příčiny vzniku trhlin a závěr je popsán ve Stavebně konstrukčním rešení a Technické zprávě zpracované Ing. Petrem Joštem ze dne 10.10.2018. Ve znaleckém posudku zpracovaném Českou znaleckou, a.s. je proveden rozpočet pro sanaci zdiva s celkovou vyčíslenou částkou 446.256,88 Kč bez DPH, tj. 513.190,81 Kč včetně DPH. Všechny tyto dokumenty jsou naskenované přiloženy v sekci dokumenty na detailu aukce.

GPS: 50.19448865, 15.694279361

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti, zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem.
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Cena: nejnižší podání.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej