Popis
Oázou klidu je loftový apartmán ležící v samotném srdci Nového Města pražského. Vzdušný a prosluněný interiér s čistými liniemi a ateliérovými okny dýchá lehkostí a jistě zaujme každého, kdo má rád prostor.

Apartmán o rozměrech 261,2 m² nabízí celkem 5 ložnic, 3 kompletní koupelny a terasu. Při vstupu zaujme otevřeným společným prostorem s plně vybavenou kuchyní a obývacím pokojem s podkrovními okny na elektrické ovládání. Kuchyně je vybavená sklokeramickou varnou deskou s digestoří, myčkou a troubou zasazenou do dřevěného obložení. Mezi další vybavení patří pračka, sušička, smart TV, wifi, bezpečnostní dveře. Byt je plně klimatizovaný, nachází se ve 4. podlaží s výtahem. Balkon je situovaný do vnitrobloku a zaručuje tak klid a soukromí.

Byt se nachází v sousedství Jindřišské věže, Václavského náměstí a výhodou je i bezprostřední blízkost linek metra A, B i C. Apartmán je v soukromém vlastnictví.

Byt přímo od majitele, neplatíte provizi RK. Moovido ID: 1142

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 5+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej