Popis
REALITY BLATNÁ nabízí - bývalá tvrz ze 14. století, později přestavěna na renesanční zámeček, s bývalou stájí, chlévy a polouzavřeným dvorem využívaným jako zahrada. Provedena celková rekonstrukce (nová střešní krytina, modřínová okna, venkovní a vnitřní omítky, podlahy, veškeré rozvody sítí ….), vše udržováno správcem objektu. Klidná poloha v okrajové části obce. Informace o ceně v RK.
Hlavní budova - zastavěná plocha asi 370 m2, patrový objekt. Přízemí – pět místností s klenbovými stropy, z nichž největší tvoří sál (cca 70 m2), jedna je využívána jako kotelna, ostatní dle potřeb každého majitele. Patro rozděleno na hlavní obytnou část - 3+1, koupelna, WC, spojovací chodba se vstupem na půdu (možná půdní vestavba) a na byt správce upravený z prostor bývalé sýpky - 2+k.k., koupelna, WC. Obě části mají oddělené samostatné vstupy.
Bývalá stáj – zastavěná plocha asi 360 m2, společně s chlévy, které se využívají pro chov drobného zvířectva (asi 100 m2), uzavírá dvůr ze západní strany.
Vybavení: El. en. 220/380 V, obecní vodovod, vlastní studna využívána na zavlažování, el.boilery, odpad – vlastní čistička, telefonní přípojka, elektronický bezpečnostní systém, podružný elektroměr a vodoměr pro byt správce.
Topení: Kombinace – ústřední s automatickým kotlem na tuhá paliva + sporák na tuhá paliva s výměníkem v kuchyni + kachlová kamna v obývacím pokoji.
Pozemek: Celkem 3405 m2 včetně zastavěné plochy. Podstatnou část tvoří polouzavřený dvůr (asi 1600 m2) využívaný jako okrasná i užitková zahrada s nově vybudovanou dekorativní vodní nádrží a samostatná zahrada (asi 200 m2 ) navazující na obecní rybník.
Poloha: Klidná poloha v okrajové části obce s krásnou okolní jihočeskou krajinou, jižní orientace s výhledem na Šumavu. V místě hostinec. Písek - asi 8 km, Strakonice - asi 12 km, Zvíkovské Podhradí - asi 15 km, Praha - asi 90 km (velmi dobrá dostupnost – asi 2,5 km od strakonické silnice č. 4) .
Využití: Široké možnosti využití pro vlastní potřebu i podnikání – k bydlení, rekreaci, sídlo firmy, ateliér, penzion, …..

V případě vážného zájmu další inf. na tel. č.: 604 518 400, 383 423 522, 383 423 357.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
reality.bazos.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej