NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
V zastoupení klienta nabízíme nemovitost po kompletní rekonstrukci z roku 2010 se 3 bytovými jednotkami a komerčním prostorem v přízemí. Užitná plocha domu je 471 m2, rozloha pozemků je 486m2. K domu je sjednán odprodej vedlejší parcely, která je ideální jako parkoviště, případně rozšíření zahrady se zadním vstupem na pozemek. Rozloha tohoto pozemku je 281m2.
Dispozice domu:
V 1. NP jsou prostory, které jsou využívány jako office. Jedná se o kancelář a místnost se vstupem na zahradu o celkové výměře 140 m2. K dispozici je kuchyň, koupelna a sociální zařízení. V této části se nachází i sklep o rozloze 23,8m2, nachystaný pro uskladnění vín.
Ve 2. NP se nachází byt 5+KK, který je dispozičně jako byt 3+KK a oddělený sklad o celkové rozloze 131 m2. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 30 m2. Dostatek úložných prostor je zajištěn šatnou o velikosti Z jedné místnosti je vstup na terasu, která je situována do zahrady a má rozlohu cca 19m2.
Ve 3. NP se nachází byt 3 + 1 o rozloze 125 m2 s terasou orientovanou do zahrady
Ve 4. NP se nachází byt 2+KK o rozloze 60 m2.
Všechny byty mají nové omítky a novou elektroinstalaci. V chodbách a koupelnách je položena nová dlažba a ostatních místnostech je nová plovoucí podlaha. Každý byt je vybaven kuchyňskou linkou, a je zde rozveden TV a internet.
Všechny byty mají svoji technickou místnost, ve které je umístěn elektrokotel, bojler pro ohřev vody. Každé patro má svůj samostatný elektroměr a vodoměr. Je to ideální místo pro uskladnění kol, lyží atd.
Jde se o 4 podlažní RD, situovaný v klidné vyhledávané části města Brna v Ivanovicích. V okolí je škola, školka, zastávka MHD je jen 30m. Je to ideální místo na cyklo, či pěší turistiku. Od lesa je dům vzdálen cca 5minut, kde za kopcem se nachází golfové hřiště v Jinačovicích. PENB: C, 75.0 kWh/m2

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.