Prodej bytu 3+kk 88 m², Chotilsko - Živohošť, okres Příbram

Prodej Byt 3+kk 11 060 000 Kč
Chotilsko - Živohošť, okres Příbram


Popis
Nabízíme Vám na prodej novostavbu apartmánového domu, kde bude celkem postaveno 18 apartmánů ve vyhledávané lokalitě v obci Stará Živohošť - Slapy.

Apartmány budou řešeny dispozičně jako 2+kk a 3+kk od 58 m2 do 95 m2, kde v přízemí budou malé předzahrádky, v prvním patře balkony a ve druhém terasy.

Ke každému apartmánu je možné si vybrat garážové stání či uzavíratelnou garáž. Vytápění a ohřev vody bude řešeno centrálně z kotelny umístěné v suterénu a to tepelným čerpadlem pro celý dům.

Projekt se nachází nedaleko vodní nádrže Slapy s nádherným výhledem na vodu a do širokého okolí, momentálně ve fázi výstavby termín dokončení je naplánovaný nejpozději ve druhé půlce roku 2023. V blízkosti je přístaviště, kde si můžete zakotvit vlastní loď.

Vysoké standardy vybavení apartmánů zahrnují navíc podlahové topení, kvalitní plastová okna s izolačními trojskly, vinylovou či laminátovou podlahu.

Jedná se o rekreační oblast, v obci je základní občanská vybavenost. Veškerá vybavenost je ve vedlejší obci Chotilsko. Ze Staré Živohoště jezdí autobus do Nového Knína 4 x za den, spojení autem do Prahy cca 1,5 hodiny.

Lze financovat hypotéčním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme vyřídit. Více informací u makléře celého projektu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej