Prodej  stavebního pozemku 9 171 m², Meziměstí, okres Náchod

Prodej Pozemek 3 576 690 Kč
Meziměstí, okres Náchod


Popis
Pozemek vhodný k výstavbě 3 – 4 rodinných domů, v krásném klidném místě malebného města na pomezí Čech a Polska v Maziměstí. Lokalita blízká Adršpašsko – teplickým skalám a CHKO Broumovsko. Pozemek je lehce svažitý s nádherným výhledem na Javoří hory či opačným směrem na město samotné. Nachází se na okraji stávající zástavby v těsné blízkosti zámku Meziměstí a navazuje na pole a luka. Územním plánem je pozemek určen k bytové zástavbě v rodinných domech. Vrchol pozemku je oplocen a je zde postavena zahradní chata (momentálně obývaná), která může soužit jako zázemí pro stavbu, či být dočasným „domovem“. Možnost připojení na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, plyn, elektro).
Z místa samotného je lehce dostupné centrum obce ať už po stylovém přemostění železniční tratě, tak po místní komunikaci. V docházkové vzdálenosti je i Aqa centrum, základní škola, vlaková stanice, autobusová zastávka, lékárna i lékař, pošta, knihovna. Broumov a Teplice nad Metují jsou vzdáleny cca 10 km, Police nad Metují cca 13 km.
Jste-li milovníci klidu a přírody a toužíte po „volnosti“ okolo svého domova, je tato nabídka skvělou příležitostí právě pro Vás.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej