Prodej  zemědělské usedlosti 1 039 m², pozemek 1 326 m², Vysoká, okres Mělník

Prodej Dům 7 500 000 Kč
Vysoká, okres Mělník
původní cena 7 950 000 Kč


Popis
Naprosto ojedinělá Investiční příležitost – exkluzivní nabídka venkovské usedlosti na krásném a klidném místě v obci Vysoká v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchovo kraji, pár kilometrů od Mělníka a hradu Kokořín. Areály venkovských usedlostí stejně jako panské hospodářské dvory jsou dnes ohroženým stavebním typem, který bohužel pomalu z České krajiny mizí a zaniká. Předmětná usedlost je připravená k rekonstrukci nebo přestavbě dle přání či podnikatelského záměru nového majitele, s možností spojení bydlení s podnikáním a skládá ze dvou velmi prostorných hlavních budov, garáže, několika dílen, bývalé kovárny, maštale, chlívků, tří roubených místností o celkové užitné ploše více než 1 000 m2, umístěných na pozemcích o rozloze 1326 m2.
Poklidná a malebná obec Vysoká je bránou do Kokořínského kraje a nachází na vyvýšené plošině, mírně se zvažující na jihozápad, která umožňuje krásné výhledy do malebné krajiny a disponuje cyklostezkou, autobusovým spojení do Mělníka a hlavně velmi bohatou občanskou vybaveností- pošta, dětský lékař i lékař pro dospělé, mateřská a také základní škola (1. i 2.stupeň), unikátní kostel sv. Václava, sokolovna (lze i pronajmutí tělocvičnu), obchod s potravinami, cukrárna (kavárna, výčep, lahůdky), kulturním centrum Arcadis (výstavy, koncerty, kroužek keramiky pro děti i dospělé, rozličné kulturní akce), Farmstudio-nezávislé středisko kultury a umění, v dosahu koupaliště Harasov (5 km). Jedná se vskutku o výjimečnou příležitost k středně až dlouhodobé investici, nabízející nepřeberně prostoru pro seberealizaci a dostatečné soukromí. Půdorysy objektů a další a informace nabídneme zájemcům na vyžádání. Doporučujeme neváhat s prohlídkou a brzy se osobně přesvědčit o jedinečnosti této nabídky i lokality.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej