Pronájem bytu 2+1 47 m², Václavská, Brno - Staré Brno

Pronájem Byt 2+1 17 900 Kč
Václavská, Brno - Staré Brno
původní cena 16 900 Kč


Popis
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku R1.201 o celkové výměře 47,33 m2, která je k dispozici od 1.9.2021.
K dispozici je ve stejném komplexu několik jednotek ve velikosti 1+kk, 2+kk a 2+1 pro 2- 4 osoby k dispozici od dřívějšího data.

Jedná se o pronájem jednotky o dispozici 2+1, která je kompletně vybavená. Součástí vybavení kuchyně je plně zařízený kuchyňský kout, včetně lednice, sklokeramické desky, trouby, digestoře a dřezu. Jednotka je situována dvěma průchozími pokoji. Celkem je jednotka vybavena dvěma pracovními stoly se židlemi a dostatečným prostorem na ukládání oblečení. Koupelna je také plně vybavená, a to sprchovým koutem a záchodem. V ceně pronájmu je internetové připojení. Nabízíme možnost parkování za poplatek 1 000 Kč/rok.

Uvedené fotky jsou pouze ilustrativní.

Jednotky se nachází v lukrativní oblasti v bezprostřední blízkosti centra Brna. Samotné centrum Brna je dostupné v pěší vzdálenosti. V těsné blízkosti se nachází jeden z největších dopravních uzlů v Brně – Mendlovo náměstí, které Vám zajistí bezproblémové spojení na brněnské univerzity. V okolí se nachází několik obchodů, restaurací, barů, posiloven a ostatních služeb, které Vám zpříjemní žití na tomto místě.

O aktuální dostupnosti a podmínkách Vás budeme rádi informovat.

Nejsme realitní kancelář, nebereme provizi. Za bytovou jednotku je účtován jednorázový administrativní poplatek 4 000 Kč.

Rádi se s Vámi setkáme na osobní prohlídce.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 2+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej