Prodej bytu 3+1 65 m², Šatrova, Praha 4 - Kamýk

Prodej Byt 3+1 5 590 000 Kč
Šatrova, Praha 4 - Kamýk


Popis
Výhled do lesa na pražské adrese? Ano! Vyšátrali jsme pro vás výhled do kamýckého lesa z prvního patra (asi 2 m nad zemí) pěkného bytu 3+1 (celkem 65 m2) v Šatrově ulici. Jedná se o družstevní byt se zcela splacenou anuitou.

Nabízený byt se nachází v nízkém panelovém bytě po kompletní rekonstrukci a má rozlohu 65m². Dispozičně se jedná o byt 3+1 se dvěma ložnicemi (10 a 12m²), obývacím pokojem (18m²) a kuchyní s jídelním koutem. V koupelně je sprchový kout a oddělená toaleta, na chodbě jsou prostorné úložné skříně. Dva roky zpět proběhla částečná rekonstrukce – nová plovoucí podlaha, osazení nových interiérových dveří a byla také instalována nová kuchyňská linka (ta je vybavena plynovým sporákem a myčkou).

Menší panelový dům o třech vchodech, který prošel kompletní revitalizací domu – zateplení, plastová okna, rozvody vody a odpadu, nový výtah). Družstvo velmi dobře hospodaří (nejen, že zvládl veškeré opravy bez úvěrů, ale naopak má velké finanční rezervy). Měsíční poplatky činní 3.700 Kč. Bezproblémové parkování před domem.

Zveme vás na prohlídku bytu, který má strategickou polohu pro život plný pohodlí a klidu – rychlá dopravní dostupnost autobusy na metro C Kačerov, kousek u domu je prodejna Alberta, klidná lokalita v blízkosti vilové čtvrti a samozřejmostí je i rychlý únik do přírody (Kamýcký les).

O převodu do OV se zatím neuvažuje, koupi bytu tak lze financovat hypotékou pouze v případě ručení jinou nemovitostí. . Zajistíme bezpečný převod kupní ceny - notářská či bankovní úschova dle výběru kupujícího.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej