Pronájem bytu 3+1 78 m², Údolní, Praha 4 - Braník

Pronájem Byt 3+1 18 000 Kč
Údolní, Praha 4 - Braník


Popis
Pohodlí. Máte ho rádi? Ano? A hledáte zrovna byt? Taky ano? Pak gratulujeme, právě jste ho našli!

Nabízíme vám krásný a prostorný byt po celkové rekonstrukci. Konkrétně se jedná o byt 3+1 s lodžií o celkové rozloze 72m² a lodžie přidá dalších 5,5 metrů čtverečních. Kuchyň je skvěle vybavená, nechybí zde sporák s indukční varnou deskou, lednice, myčka a příjemný jídelní kout pro společné rodinné večeře a dlouhé víkendové snídaně. Vybavená je i koupelna, kromě sprchového koutu je zde i pračka a výhodou je i samostatná toaleta.

Ostatní místnosti již čekají na vaše vlastní vybavení, vkus a preference. Jedná se o příjemný obývací pokoj o rozloze 19m² s východním výhledem a o dva samostatné pokoje o rozlohách 12 a 12 m². Lodžie je přístupná z jedné z ložnic.
Byt vám poskytne pohodlí i v úložných prostorech, najdete zde totiž vestavěnou skříň v chodbě a také vlastní komoru.
Váš pohodlný byt se nachází v prvním patře z deseti a nejen byt, ale i celý dům jsou po celkové rekonstrukci.

Pohodlí však nekončí za dveřmi vašeho bytu, právě naopak! Autobusovou zastávku máte doslova pár kroků od domu, v bezprostřední blízkosti je pak obchod Billa, příjemná pizzerie, bistro, restaurace, kavárny, dvě dětská hřiště, dětské centrum, základní škola a úžasný biotop Lhotka. Na dosah ruky máte nejen centrum Novodvorská, ale i přírodní naučnou stezku Město z ptačí perspektivy, prostor pro procházky v zeleni i příjemné cyklostezky. Vše pro spokojený a pohodlný rodinný život. Pokud souhlasíte, přijďte se na byt tento volný byt rychle podívat!

Nájemné činí 18 000,- a k tomu připočtěte ještě poplatky ve výši 4.000 Kč ,-. Elektrická energie je hrazena dle vaší skutečné spotřeby. Internet je již započten v ceně nájmu. Při podpisu nájemní smlouvy je zapotřebí složit kauci, která v tomto případě činí pouze jeden měsíční nájem a zároveň zaplatit nájem za první měsíc. Dále počítejte se zaplacením provize rovněž ve výši jednoho holého nájemného. Volné koncem října.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 3+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej