Pronájem bytu 6 pokojů a více 249 m², U Bulhara, Praha 1 - Nové Město

Pronájem Byt 6+kk 70 000 Kč
U Bulhara, Praha 1 - Nové Město


Popis
Nabízíme Vám k pronájmu luxusní atypický byt 6+1 o velikosti 249 m2 v lukrativní části centra Prahy hranici Nového Města a Žižkova, který lze využít jako ubytovací zařízení, ordinace nebo kancelářské prostory.
Bytová jednotka s vysokými stropy a velkými okny zajišťující dostatek světla se nachází ve druhém patře zrekonstruovaného bytového domu s výtahem.
Byt prošel náročnou rekonstrukcí, v místnostech je zabudovaná klimatizace a položena dubová podlaha. Zádveří se pyšní rozlehlou chodbou s recepcí.
Tři pokoje lze využívat zcela samostatně, jsou vybaveny kuchyňkou, sprchovým boxem a samostatnou toaletou. Další z pokojů je nyní využívám jako jídelna a kuchyně vybavená plynovým sporákem a kuchyňskou linkou. Dále navazuje komfortní pokoj se vlastní koupelnou a toaletou.
Zbylé dva pokoje s jídelním koutem a s přepychovou koupelnou s vanou, sprchovým koutem a toaletou tvoří oddělený apartmán.
Pronajmout lze i část o velikosti 170 m2 s dispozicí pěti pokojů bez odděleného apartmánu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 6+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej