Prodej  stavebního pozemku 3 125 m², Lysá nad Labem, okres Nymburk

Prodej Pozemek 5 625 000 Kč
Lysá nad Labem, okres Nymburk


Popis
Nabízíme prodej pozemků k zástavbě o výměře 3125 m² v městě Lysá nad Labem, městská část Hrabanov. Jedná se o rovinaté pozemky, pro RD s předpokládanou několika měsíční realizací dle územ. plánu. V územním plánu je stav. lokalita značena 51d/ BI. Přivedena je k okraji pozemku elektřina, obecní kanalizace, plyn i vodovod. Příjezd je zpevněný asfaltem. Co zde není, je dostatečná kapacita městského vodovodu, který se má posilovat. To dnes znamená zbudovat vlastní zdroj vody, který je však pak pojistkou proti výpadkům a poruchám. Orientace pozemku je JZ. Vhodné pro stav. investory. Okolní krajina je využívána k rekreaci, turistice, houbaření v blízkých lesích. Město Lysá je ve Středočeském kraji v okr. Nymburk.
Je známé pořádáním několika tematických výstav. Dopravní spojení je vlakem až do středu hl. města. Stejně výhodná je i blízkost dálnice D10, a tím i dostupnost Krkonoš, Liberce, Harrachova. Významná je blízkost dálnice D11 směr na Poděbrady a Hradec Králové. Doporučujeme.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej