Prodej  rodinného domu 130 m², pozemek 164 m², Sazomín, okres Žďár nad Sázavou

Prodej Dům 6 695 000 Kč
Sazomín, okres Žďár nad Sázavou


Popis
Nabízíme k prodeji zajímavě řešený rodinný dům s okrasnou zahradou, krbem, dílnou a dvougaráží v Sazomíně u Žďáru nad Sázavou.
Při vstupu do domu se nachází velká prostorná chodba se zabudovanou šatnou, dvěma samostatnými pokoji a koupelnou. Po schodišti se dostáváme do zajímavé obytné části, kde se nachází velký obývací pokoj jehož dominantou jsou kachlová kamna. Obývací pokoj je propojena s kuchyní a jídelnou. Jídelna má své podlahové topení a je s přímým vstupem na terasu. Dále v patře máme ložnici a koupelnu, která má také své podlahové topení. Dveře v celém domě včetně vnitřních okenic jsou z masivu. Na hranici pozemku je přípojka na plyn a v samotné předzahrádce u domu je vlastní vrtaná studna. Při klidném odpočinku na terase vás zaujme pohled na kaskádovitě upravenou zahradu. Samotný dům byl zcela nově vybudován v roce 2001 včetně zajímavých detailů a proto doporučujeme prohlídku. Veškerý právní a finanční servis zajištěn v rámci celého obchodu.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej