Prodej  chaty 80 m², pozemek 605 m², Dolní Kounice, okres Brno-venkov

Prodej Dům 1 800 000 Kč
Dolní Kounice, okres Brno-venkov


Popis
Nabízíme Vám prodej rekreační chaty na vlastním pozemku u obce Dolní Kounice, okres Brno venkov. Oblast se nachází poblíž Ivančic u řeky Jihlavy. Vzdálenost od Brna je 20km.
Chata stojí v chatové osadě na mírně svažitém pozemku dostupného autem.
Chata je postavena na vlastním pozemku o ploše 605m2 (9,5x 66m). Jedná se o podsklepenou budovu se zděným 1. nadzemním podlažím, 2. NP je dřevěné. Chata je částečně izolovaná, byla používaná vždy do prvních mrazů. Pro celoroční bydlení se bez výrazných úprav nehodí. Je napojená na elektřinu 380V a zahrádkářský vodovod, který se v zimě zavírá. WC je venkovní, suché.
Dispozice: Jedná se o dvoupodlažní budovu – nadzemní sklep a obytné podlaží. Zastavěná plocha je 52m2, užitná plocha je cca 80m2.
V 1. podlaží je sklep-dílna. Ve 2. podlaží je kuchyně, ložnice, obývací pokoj a uzavřená veranda. V chatě se pohodlně vyspí až 8 lidí. Chata je vybavena starším, nábytkem. Na pozemku je zděná udírna.
Chata stojí na mírně svažitém pozemku. Jsou zde vzrostlé ovocné a okrasné stromy a terasové záhony.
Vytápění je řešeno kamny, kanalizace trativodem, elektřina 380V je připojena. Chata je napojena na zahrádkářský vodovod.
Příjezd k chatě autem je pohodlně k hranici pozemku.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej