Prodej bytu 3+1 70 m², Tenisová, Praha - Hostivař

Prodej Byt 3+1 4 720 000 Kč
Tenisová, Praha - Hostivař


Popis
V exkluzivním zastoupení Vám nabízím prodej čistě investičního bytu 3+1 s lodžií, komorou a sklepem v osobním vlastnictví o celkové užitné ploše 70m2. Tento byt je prodáván za zvýhodněnou cenu vzhledem k věcnému břemeni doživotního užívání současných obyvatelů bytu. Manželského páru v důchodovém věku. Není tedy určen v tuto chvíli pro vlastní bydlení ale čistě na investici do budoucna.
Z důvodu výše zmíněného věcného břemene je možné byt financovat hypotékou jen se zástavou jiné nemovitosti či z vlastních zdrojů.
Nachází se ve 3. patře panelového domu s výtahem na Praze 10, ulici Tenisová. Dům je po kompletní revitalizaci. Je zateplen, má nový výtah, stoupačky a střechu.
Byt se skládá ze třech neprůchozích pokojů, kuchyně bez okna, zasklené lodžie, komory v bytě, před bytem na chodbě a sklepa. Je v původním udržovaném stavu se zděným jádrem. Vytápění dálkové pomocí ústředního topení. Okna do lodžie jsou původní, okna na druhou stranu plastová. Z lodžie je krásný výhled do dálky.
Jedná se o velice klidnou a příjemnou lokalitu na okraji Hostivaře. Vedle domu se nachází velký tenisový areál, bazén, atletická dráha, fotbalové hřiště a golfové hřiště. V docházkové vzdálenosti naleznete supermarket, základní a mateřská škola i autobusová zastávka zajišťující dopravní spojení MHD. Pěšky dojdete také přes lesopark Hostivař až k vodní nádrži Hostivař což je velice příjemná procházka v zeleni.
V případě dotazu ohledně této nemovitosti či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na viděnou.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej