Prodej bytu 2+1 66 m², Františka Diviše, Praha 10 - Uhříněves

Prodej Byt 2+1 7 190 000 Kč
Františka Diviše, Praha 10 - Uhříněves


Popis
Prodej příjemného, bezbariérového družstevního bytu 2+1 o ploše 70 m2 v klidném místě na okraji Prahy 10 – Uhříněvsi. Cihlový bytový dům o 6 bytových jednotkách prošel komplexní modernizací a zateplením. Byt je prakticky dispozičně řešen, skládá se z prostorné předsíně, obývacího pokoje se vstupem do společné zahrady, kuchyně, ložnice, komory, koupelny s vanou a samostatné toalety. K bytu náleží sklep v přízemí domu, podíl na pozemku o ploše cca 500 m², podíl na půdním prostoru, kolárně a dalším sklepním prostoru. Možnost využívání bytu pro dlouhodobý home office, příjemný pracovní kout v obývacím pokoji. Dále je možné využívat sousední pozemek pro zahradničení.
 Dům je obklopen zelení s možností využití cyklistických stezek, turistických tras a dalšího bohatého sportovního vyžití. Umístění domu představuje výborné výchozí místo pro výlety východně od Prahy s možností přiblížení vlakovým spojením.
 Anuita splacena. Výborná dopravní dostupnost do Prahy. Více info v RK.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 2+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej