Prodej bytu 3+kk 66 m², Karla IV., Horoměřice

Prodej Byt 3+kk 7 935 000 Kč
Karla IV., Horoměřice


Popis
Nový byt (F103) 3+kk o velikosti 65,7 m2 + extra velká terasa 171,7 m2 v přízemí bytového domu projektu Višňovka v Horoměřicích. Projekt představuje komplex 6 obytných domů, který poskytne pestrou nabídku bytů od velmi žádaných dispozic 2+kk až po prostorné 4+kk. Projekt vznikne v obci Horoměřice ležící u severozápadní hranice Prahy a nabídne tak snadné a rychlé spojení do města ať již autem či veřejnou dopravou. Bytový komplex vyroste v bezprostřední blízkosti Horoměřického lesa a okolní vilové zástavby. Jeho umístění přinese ideální podmínky pro rodinné bydlení, sportovní i kulturní vyžití.
5. etapa - zahrnuje výstavbu čtyřpodlažní budovy „F“, ve které vznikne 26 nových bytů a jeden komerční prostor. Dispozice bytů 2+kk, 3+kk a 4+kk, o velikosti od 40 m2 do 127 m2. Většina jednotek bude mít terasu nebo balkón, jednotky v posledních patrech mají prostornou terasu. Ke každému bytu náleží sklep a jedno parkovací místo v garáži. Lze dokoupit i druhé venkovní parkovací stání. Předpokládané dokončení - listopad 2022.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej