Prodej bytu 1+kk 34 m², Španělská, Praha 2 - Vinohrady

Prodej Byt 1+kk 7 550 000 Kč
Španělská, Praha 2 - Vinohrady


Popis
Nabízíme k prodeji byt 1+kk s krásnou terasou, na velmi atraktivní adrese ve Španělské ulici. Byt najdete až v 7.patře nadstavby krásného činžovního domu na okraji Vinohrad u Nár. Muzea. Nadstavba je z r.2019 a byt je minimálně užívaný. Vstup do bytu nám prozradí, že se jedná o zcela nový byt, v chodbičce si můžete odložit do prostorné skříně. Uvítáme vás v krásně prosvětleném obývacím pokoji s dvěma vstupy na velkou terasu. Terasa je 11m2 velká a výhled z ní je do zahrad a dvorů. Podlaha pokoje je pokryta masivním dubem, kuchyň. kout vybaven malou ale o to kvalitněji zpracovanou kuch. linkou vč.spotřebičů které zůstávají.
Pokoj je velmi prostorný a v současnosti je v něm prostor i pro ložnici, jídelnu, kuchyň a odpočinkovou zonu se sofa. V koupelně najdete sprch.kout s úžasnou mozaikou, krásnou keramiku a umyvadlo s wc a toalet. skřínkami. Celý byt působí velmi harmonicky a svěže, vhodné jako investice nebo bydlení pro jednotlivce či pár který miluje život v centru.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 1+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej