Prodej bytu 1+1 47 m², Jana Švermy, Benešov

Prodej Byt 1+1 3 200 000 Kč
Jana Švermy, Benešov


Popis
Hledáte zajímavě řešený byt, který je vhodný jako startovací, nebo byt vhodný na pronájem?
Aktuálně mám pro vás nabídku bytu 1+1 (44m2) s lodžií (2m2), který je po rekonstrukci a nachází se v blízkosti centra Benešova.

Dispozice bytu: vstupní zádveří, který plynule navazuje na chodbu, koupelna se sprchou a WC, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii, která má mříže. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu, ale výše okna od úrovně terénu je 3m a od lodžie 2,5m. K bytu náleží sklepní kóje (1m2).

Měsíční poplatku vůči SVJ jsou 2.822,-Kč, dále elektřina podle spotřeby.
Možnost platby hypotékou, kterou vám v rámci našich služeb zajistíme.

Město Benešov leží necelých čtyřicet kilometrů jihovýchodně od Prahy v kraji mezi řekou Sázavou a horou Blaník. Jeho výhodná poloha na dopravních tepnách (silnice E55 Praha – Mirošovice – Tábor – České Budějovice – Dolní Dvořiště a vlakový koridor Praha – České Budějovice - Dolní Dvořiště), v blízkosti hlavního města Prahy a uprostřed atraktivní přírody a kulturního prostředí jej předurčuje stát se zajímavým střediskem turistického ruchu. Ve městě je veškerá občanská vybavenost.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 1+1 objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej