Pronájem bytu 3+kk 82 m², Galandova, Praha 6 - Řepy

Pronájem Byt 3+kk 20 000 Kč
Galandova, Praha 6 - Řepy


Popis
Pokud hledáte k dlouhodobému pronájmu byt kam se vejdete s celou rodinou a všemi vašimi věcmi, dovolujeme si Vám jej nabídnout v té hezčí a klidnější části sídliště Řepy, v Galandově ulici.

Krásný a prostorný byt po celkové rekonstrukci. Konkrétně se jedná o byt 3+kk (původně 3+1) s lodžií o celkové rozloze 82 m² a lodžie přidá dalších 6 metrů čtverečních. Kuchyň od studia Hanák je skvěle vybavená, nechybí zde sporák s indukční varnou deskou, lednice s mrazákem a myčka. Kuchyň byla při rekonstrukci plně propojena s obývacím pokojem a vznikl tak velkorysý prostor o 30 m2. Z obývacího pokoje je zároveň i vstup do lodžie. Díky západní orientaci je zde dostatek světla a díky výhledu do zeleného vnitrobloku dostatek klidu..
Vybavená je i koupelna vanou výhodou je i samostatná toaleta.
Ostatní místnosti již čekají na vaše vlastní vybavení, vkus a preference. Jedná se o dva samostatné pokoje o skvělé rozloze po 15 m2 s východní orientací.

Málokdy se vidí byt s tak pestrými možnostmi úložných prostor. Jen považte – komora přímo v bytě (bývala zde dříve i sušička), vestavěná skříň na chodbě, velká skříň v jedné z ložnic, dále byl byt zvětšen o dokoupenou chodbu domu a vznikla jednak další komora (vejdou se do ní i jízdní kola), ale také prostor pro další dvě vestavěné skříně. Pokud by i to bylo málo budete mít k dispozici sklepní kóji pro sezónní věci.

Váš budoucí domov se nachází v druhém patře z deseti a nejen byt, ale i celý dům jsou po celkové rekonstrukci včetně moderních vstupů na čip. Přední vchod ústí na parkoviště před domem, zadní vchod vede do vnitrobloku s dětským hřištěm.

Sídliště Řepy – pro mnohé konečná „devítky“, pro jeho obyvatele moderní sídliště se vším o potřebují k pohodlnému životu. Velké množství mateřských a základních škol, kousek od domu je Lidl i Penny, nově otevřené sportovní centrum a několik restaurací. Byt je pár kroků od tramvajové zastávky a kromě již vzpomínané devítky se můžete na Anděl svézt i 10 či 19. Budete tam za 20 minut.

Nájemné činí 20 000,- a k tomu připočtěte poplatky ve výši 3.000,- a přepis elektřiny a plynu na vás, abyste platil dle své skutečné spotřeby. Byt je volný ihned a na prohlídce se můžeme domluvit kdykoliv.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 3+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej