Prodej  rodinného domu 80 m², pozemek 796 m², Nádražní, Koryčany

Prodej Dům 2 950 000 Kč
Nádražní, Koryčany


Popis
Nabízíme ke koupi jednopodlažní, nepodsklepený rodinný dům, nedaleko centra města Koryčany, ležícího mezi městy Kyjov (14 Km), Brno (48 Km), Uherské Hradiště (28 Km) a Kroměříž (28 Km). Na domě proběhla rozsáhlá rekonstrukce, která byla ukončena v letošním roce, včetně střechy.
Dům je o dispozici: vstupní chodba, která protíná celý objekt, vpravo: největší průchozí pokoj s nachystanými přípojkami pro kuchyňskou linku, koupelna s přípojkami, technická místnost pro budoucí kotel, samostatné WC, menší pokoj, vlevo: 2 průchozí pokoje a vstup na půdu, která skýtá možnosti dalšího využití . Za domem se nachází slunná zahrada s vlastní studnou, i menší sklípek.
Obec Koryčany je zasazena do příjemného prostředí Chřibské vrchoviny, jíž vévodí nedaleké trojvrší Buchlov, Modla a Holý kopec, stejně jako vodní nádrž Koryčany na řece Kyjovce, rozléhající se pod zříceninou hradu Cimburk. V případě zájmu kontaktujte makléře.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej