Prodej  chaty 27 m², pozemek 27 m², Doksy - Staré Splavy, okres Česká Lípa

Prodej Dům 399 000 Kč 27 m²
Doksy - Staré Splavy, okres Česká Lípa


Popis
V exkluzivním zastoupení majitele, nabízíme k prodeji rekreační chatu nacházející se ve velmi vyhledávaném romantickém prostředí Máchova kraje, v chatové osadě uprostřed lesa, ve Starých Splavech. Máchovo jezero je vzdáleno pouhých 300 m, kam se dostanete krásnou procházkou lesíkem. Jednopodlažní nepodsklepená montovaná dřevěná chata typu MONTI o zastavěné ploše 27 m2 disponuje prostornou místností a verandou, nachází se na pronajatém obecním pozemku. Vlastník chaty má předkupní právo k pronajatému pozemku. Chata má elektroměr a veřejný zdroj pitné vody je přímo na chatě zvenčí. Nově zrekonstruované společné sprchy a toalety jsou k dispozici ve vzdálenosti cca 30 m. Chata je v dobrém stavu se známkami pravidelné údržby. Prodává se včetně vybavení. Vhodná jak k vlastní rekreaci, tak i jako investice na pronájem. Po domluvě je možnost zajištění správy.
V chatové oblasti je minimarket, spousta restaurací, občerstvení, dětských hřišť, posezení a spousta jiných možností vyžití jak pro děti, tak i pro dospělé.
Máchův kraj je pro svou bohatou historii a množství kulturních a historických památek vyhledávanou turistickou lokalitou. Na své si přijdou vyznavači vodních sportů, cyklistiky či procházek v krásné přírodě, celá oblast je vyhlášeným rájem houbařů a milovníků borůvek.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Prohlídka se bude konat v úterý 11.5.2021 v 16:30 hod.

K účasti na prohlídce je nutné se registrovat telefonicky nejpozději jeden den předem.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej