Prodej bytu 4+kk 113 m², Španělská, Praha 2 - Vinohrady

Prodej Byt 4+kk 16 990 000 Kč 113 m²
Španělská, Praha 2 - Vinohrady


Popis
Dovolte nám představit v zastoupení majitele úžasný vinohradský byt 4+kk, který v sobě snoubí vzdušnost, světlo, povedenou rekonstrukci při respektování původních prvků a fenomenální výhled. To vše na ploše 113 m2, v vysokém prvním patře secesního domu na rohu Španělské a Mánesovy ulice. Pojďme se na to podívat podrobněji.
Na úvod je potřeba informovat, že byt je prozatím v DV (dosud nesplacená anuita činní 1.370.000,-Kč a její výše je již zahrnuta v nabízené ceně). Ovšem po jejím doplacení je možné byt převést ihned do OV a jeho koupi tudíž můžete financovat hypotéčním úvěrem, který v případě zájmu lze za velmi výhodných podmínek realizovat přes našeho partnera.
Samotný byt je velkorysý a nabízí to nejlepší z vinohradské architektury. Vysoké stropy, dvoukřídlé dveře, dubové parkety, dvojitá dřevěná okna, výklenky a dispoziční členitost. Dva dominantní pokoje (OP s kuchyní 27,7m2 a rohový pokoj 35,1m2) orientované do Španělské ulice a další dva prostorné pokoje (17,4 a 13,2m2) do Mánesovy ulice. Do bytu bylo průběžně investováno viz. přiložené foto. Koupelna je s vanou, toaleta odděleně. Teplo a teplou vodu zajišťuje kombinovaný kotel. K bytu náleží prostorná sklepní kóje.
Dům je skutečně působivý, s arkýři, bohatě zdobený a je jedním z nejzajímavějších v okolí. Stojí na úpatí počínajícího vinohradského kopce. Místo, tedy díky své poloze velmi strategické a zároveň překvapivě klidné a rezidenční. Za pět minut se dostanete pěšky na Václavské náměstí či do Riegrových sadů. Základní a mateřskou školu budete mít hned za rohem v ulici Na Smetance. Jižní a západní orientace s volným výhledem přináší nejen dostatek slunce a světla po celý den, ale také úchvatné výhledy jak z dějin architektury. Váš zrak spočine každý den na novorenesanční historickou budovu Národního muzea, brutalistickou Novou budovu Národního muzea, neoklasicistní Budovu Státní opery a secesní Fantovu budovu Hlavního nádraží.
Garantujeme harmonický převod vlastnického práva k bytové jednotce + bezpečný převod kupní ceny - výběr schovatele dle preference klienta.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej