Pronájem bytu 2+kk 47 m², Jeremenkova, Praha 4 - Podolí

Pronájem Byt 2+kk 11 000 Kč 47 m²
Jeremenkova, Praha 4 - Podolí


Popis
Podolí. Vstupní brána do vnitřní Prahy a podle mnohých nejpříjemnější pražská čtvrť. Bydlení mezi Vyšehradem a Kavčími horami a jen kousek na Vltavské nábřeží.

Dovolujeme si vám zde nabídnout k dlouhodobému pronájmu byt, dispozičně řešen jako 2+kk (o celkové výměře 47m2). Dva pokoje (12 a 17 m2), členitá chodba s kuchyňskou linkou a komorou, koupelna se sprchovým koutem, toaleta odděleně. Byt je vybaven pračkou, kuchyňskou linkou (myčka, plynový sporák), větší lednicí s mrazákem a velkou vestavěnou skříní v ložnici. Vše ostatní si může nájemník vybavit dle svého vkusu a preferencí.

Teplou vodu zajišťuje karma, o teplo se postará plynové topidlo WAW, nechybí ani rychlý internet od UPC. Okna jsou plastová, se žaluziemi. K dispozici je i velký sklep.
Byt je slunný (jižní a západní orientace) a velmi tichý (dolní a již vedlejší část Jeremenkovy ulice). Byt je ve 4. patře, nad vámi je už akorát půda, kde můžete sušit prádlo. V domě sice není výtah, ale za chůzi po schodech vám poděkuje vaše srdce. A zdravé srdce se bude hodit, protože tohle je byt, kde chcete žít dlouho.

Bydlet v Podolí znamená mít sport a pohyb na dosah. Zaplavat si v místním krásném bazénu či se vydat na dlouhou cyklostezku, navštívit Žluté lázně či se vydat na procházku do parku na Kavčích horách. Můžete s sebou vzít i svého psa, který je v bytě vítán. Skvělá dostupnost do centra díky tramvaji, která staví 2 min od domu.

Z celého domu sálá pozitivní energie a je plný světla. Využívat lze zahradu domu, kde je terasa k posezení. Bydlení v zeleni, světle, se svým zvířetem a do toho denně pár schodů? To je Ideální předpis na dlouhověkost!

Nájemné činní 11.000 Kč měsíčně, k tomu je nutné připočíst 2.500 Kč za služby. Nájemník si na sebe převede odběr elektrické energie a plynu a v případě zájmu si může aktivovat internet od UPC. Stěhovat se můžete hned a na prohlídku se můžeme domluvit kdykoliv.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej