Prodej  rodinného domu 140 m², pozemek 344 m², K Uhříněvsi, Praha 10 - Královice

Prodej Dům 5 460 000 Kč 344 m²
K Uhříněvsi, Praha 10 - Královice


Popis
Prodáme domeček 95m2, pozemek 344m2, Praha 10 - Královice. Vpodstatě se jedná o část dvojdomku s bytovou jednotkou 2+kk (60m2 + 4m2 pracovna) s vlastní samostatnou oplocenou zahradou o velikosti 213 m2 a parkovacím stáním (32,5m), tedy na celkové ploše 344,5 m2. Dům má okna do ulice a zahrada je na druhé straně domu směrem do zástavby, kde je klid, orientovaná severo-západním směrem. Poskytuje výjimečný prostor pro nerušený relax. V této půlce domu (která se prodává) je jedna bytová jednotka o ploše cca 60m2, řešená jako prostorné 2+kk, kde oba pokoje jsou oddělené prostornou chodbou. Směrem do zahrady je ještě další místnost navíc o rozměrech cca 4m2 (pracovna). Součástí převodu bude také prostor vedle domu pro parkování auta 32 m2. Po právní stránce jde o bytovou jednotku se zahradou, ale prakticky se jedná o půlku rodinného domu se samostatným vchodem i samostatnou zahradou a s parkováním vedle domu - parkovací stání je za samostatným plotem a je společné pro souseda a pro tento byt. Celý objekt je starý okolo 100 let, ale na svůj věk velmi zachovalý, včetně střešních konstrukcí a krovů, celkově zde byly provedeny rekonstrukční práce cca před 10 lety (elektrorozvody, kanalizace, vodovod, koupelna, WC,...) objekt je napojen na veřejnou síť vodovodní, kanalizaci i elektrickou.   Okolí poskytuje kombinaci dostupnosti do Prahy a zároveň dostupnosti do čisté přírody! Ideální na procházky, cyklovýlety a mnoho dalšího volnočasového vyžití. Jmenujme tvrz Královice, menadry potoka Rokytka, rybník Markéta, hradiště Královice, nedaleká obora a zámek Koloděje! 
 Supermarket v Uhříněvsi 6min autem, tam také restaurace, kavárny, fitness, lezecká stěna, doktoři, lékárna, divadlo atd. Soukromá školka i škola pár kroků od domu. Státní základní škola a školka v Uhříněvsi.

 Autem je to do 30min do centra Prahy na “Václavák”. Zastávka autobusu kousek od domu, na hlavní nádraží se odsud dostanete MHD za 56 minut. Královice mají svojí historii, zachovaly si vesnický ráz a do budoucna se zde plánuje atraktivní projekt rezidenčního bydlení v domech vesnického typu, který jistě pozvedne a zvelebí tuto oblast a život v této městské části o další stupínek výše. Ozvěte se a probereme Vaše otázky a domluvíme další postup Vyhrazujeme si právo postoupit prodej nejlepší nabídce.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej