Prodej  rodinného domu 144 m², pozemek 329 m², Bystřice - Tvoršovice, okres Benešov

Prodej Dům 8 822 962 Kč 329 m²
Bystřice - Tvoršovice, okres Benešov


Popis
Nabízíme vám ke koupi novostavbu rodinného domu s dispozicí 5+kk o prodejní ploše 144,4 m2 s pozemkem o rozloze 330 m2. Dům SO 06 C je součástí I. etapy projektu Green Village u Golf & Spa resortu Konopiště, v jejímž rámci bude vystavěno 21 rodinných domů. Projekt je výjimečný především pro svůj urbanistický koncept, ve kterém se snoubí moderní a komfortní bydlení s tradičními prvky vesnické zástavby. Design rodinných domů pochází z architektonického ateliéru Monom a nabízí kvalitní minimalistickou architekturu s funkční a nadčasovou dispozicí. 1. NP je dispozičně řešeno jako 2+kk s koupelnou, technickou místností, komorou a vstupní chodbou. V obývacím pokoji je osazeno rozměrné francouzské okno s přístupem na dřevěnou terasu a dále do zahrady. V 2. NP se nachází hlavní ložnice s vlastní šatnou a kouplenou, další dvě ložnice a samostatná koupelna s vanou.
Projekt se nachází ve velmi klidné lokalitě obklopené krásnou kopcovitou krajinou nedaleko města Benešov (cca 6 km), kde je veškerá občanská vybavenost. V rámci dostavby středočeské části dálnice D3 (předpoklad zahájení je r. 2025) bude vybudován dálniční sjezd cca 7 km autem od projektu, který zásadním způsobem vylepší dopravní dostupnost a zhodnotí cenu nemovitostí v lokalitě.
Výhodou projektu je i těsné sousedství s Golfovým resortem, kde je k dispozici sportovní vyžití vč. krytého bazénu s wellness. V ceně domu je zahrnut také vstupní členský poplatek do Golfového resortu pro dvě osoby.
Součástí I. etapy je i výstavba společné návsi s návštěvnickým parkovištěm, dětským hřištěm a jezírkem s molem. Součástí standardu vybavení domu je i zahradní objekt s tepelným čerpadlem pro podlahové vytápění a úložná zděná kóje na vstupním nádvoří. 1. NP je dispozičně řešeno jako 2+kk s koupelnou, technickou místností a vstupem. V obývacím pokoji je osazeno rozměrné francouzské okno s přístupem na dřevěnou terasu a dále do zahrady. V 2. NP se nachází hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou, další dvě ložnice a samostatná koupelna s vanou. V domě je příprava pro instalaci interiérového krbu či příprava pro osazení exteriérových hliníkových žaluzií s elektrickým ovládáním. Ke každému domu náleží dvě vyhrazená parkovací stání.
Dům byl již zkolaudován a k nastěhování bude připraven v průběhu května 2021. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho prodejce.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej