Prodej  pozemku 31 821 m², Horní Planá, okres Český Krumlov

Prodej Pozemek cena neuvedena 31821 m²
Horní Planá, okres Český Krumlov


Popis
Tento celek unikátních stavebních pozemků v první linii u vody se nachází v krásné, klidné přírodě, s dobrou dostupností do Perneku a Horní Plané.

Dle ÚP jsou plochy zařazeny do kategorie: Smíšené obytné rekreační - za účelem zajištění podmínek pro rekreaci a bydlení v kvalitním prostředí, zejména pozemky staveb pro bydlení, ubytování a rekreaci.Pro tyto plochy je stanovena zastavitelnost maximálně 35%, přípustné maximálně 2 NP + střecha s možností využití podkroví.

Na území byla zastupitelstvem města schválena územní studie, která je v evidenci územně plánovací dokumentace. Dále byla vyhotovena zastavovací studie včetně vizualizací. Veškeré dokumenty jsou k nahlédnutí po podepsání NDA.

Na pozemku se nachází vlastní a funkční ČOV, na hranici pozemku je trafostanice. Vodu je nutno opatřit z vrtaných studní. Dále je zde přístup na udržovanou písečnou pláž včetně mola.

Pět minut pěšky k vlakové zastávce, cyklostezka za rohem. Ideální k poklidné rekreaci a odpočinku. Kolem nádherná příroda, z okna jsou občas vidět srnky a lišky. Jižní orientace, výhled na hladinu, zajištěná obecní příjezdová cesta.

Poloha největší vodní plochy v srdci Šumavy láká v každém ročním období. Na jaře a na podzim na cyklistiku, golf, turistiku, jízdu na koních, či rybaření. V létě pak vítá zejména zastánce vodních aktivit na jezeře a jachtingu. Zima vládne zamrzlou krajinou, ideální na bruslení, lyžování a běžky. V okolí najdete vše co potřebujete k rekreaci, obchody, restaurace, cyklostezky, sjezdovky, adrenalin park, paintball, marinu, aquapark a další.

Zrealizujte zde projekt podle svých představ a využijte rostoucího trendu a velké poptávky po nemovitostech a druhého bydlení u vody.

Kontaktujte specialistu na investice v Lipenské lokalitě pro více informací, popřípadě se zastavte na nezávaznou prohlídku.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej