Prodej  rodinného domu 383 m², pozemek 626 m², Wattova, Praha 10 - Petrovice

Prodej Dům 16 900 000 Kč 626 m²
Wattova, Praha 10 - Petrovice


Popis
Exklusivně Vám nabízíme rodinný dům situovaný v klidné a oblíbené části v Praze 15 – Petrovice, ul.Wattova. Dům, jež byl postaven v roce 1980, má celkovou užitnou plochou 383 m2 (2x byt, technické zázemí + provozovna) a rozkládá se na obdélníkové parcele o ploše 626m2 a o rozměrech cca 30x21m.
V prvním nadzemním podlaží se nachází technické zázemí domu s garáží pro jedno auto, kotelna, prádelna a je zde taktéž vstup do menšího sklepa (ideální jako sklad potravin/vinárna). Schodištěm se pak dostaneme do 1. a 2. patra, kde se nacházejí dva byty 3+1 se shodným půdorysem (rád zašlu na vyžádání) – kuchyně se spíží, 3 obytné místnosti, koupelna s vanou. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel, teplou vodu 2 bojlery. K dispozici je též 28m hluboká kopaná studna.
V přední části domu je provozovna/obchod s užitnou plochou 63m2, jež je odvětrávaná a má vlastní vytápění kamny (teplou vodu zajišťuje bojler).
Dům je prostý jakýchkoliv právních vad. Využijte nákup nemovitosti, jež se v dané lokalitě a okolí téměř neprodává.

Nechcete ztrácet čas? V případě zájmu Vám rád pošlu odkaz na virtuální prohlídku, abyste měli úplnou představu o nabízené nemovitosti (360° prohlídka s možností orientace ve videu dle vašich představ).

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej