Prodej  rodinného domu 510 m², pozemek 253 m², Masarykovo náměstí, Starý Plzenec

Prodej Dům cena neuvedena 253 m²
Masarykovo náměstí, Starý Plzenec


Popis
Historický zrekonstruovaný dům sousedící s radnicí na náměstí v historickém jádru města Starý Plzenec.

Jedná se o třípodlažní podsklepenou budovu se zastavěnou plochou 220m², za budovou se nachází malý dvorek, cca 33m2. Podlahová plocha domu bez společných prostor čítá 472m². Dům byl kompletně a kvalitně zrekonstruovaný a odizolovaný v roce 2015. V domě byl vybudován nový výtah.

Z polohy domu přímo na náměstí vychází i jeho užití. V přízemí (1.NP) se nachází obchodní prostory přístupné jak z ulice, tak zevnitř domu. Prostory jsou rozděleny na restauraci (pizzerie -110m²) a květinářsktví (43m²). Oba prostory jsou v současnosti pronajaté. Ve sklepě (1.PP) se nachází technické místnosti (31m²) a zázemí personálu restaurace (21m²).

V prvním patře (2.NP) je 5 samostatných kanceláří od 11m² - 64m² o celkové ploše 124m². Na chodbě se nachází kuchyňka a sociální zařízení a zázemí pro vzduchotechniku. Kanceláře jsou taktéž pronajaté.

Ve druhém patře (3.NP) je další kancelář, využívaná jako fotoateliér 43m² s ideálním severním světlem. Dominantou je však nadstandartní byt 4+1, 100m² s obývacím pokojem 32m² s výhledem na kostel sv. Křtitele ze 14. stol. a barokní mariánský sloup se sochou panny Marie z r. 1721. V bytě jsou dále 3 větší pokoje, samostatná kuchyně a dvě koupelny.

Energetický štítek budovy se momentálně zpracovává, proto uvádíme třídu G.

Dům je vhodný jak na investici díky téměř trvale pronajatým prostorám, tak např. pro rodinné bydlení s podnikáním.

Starý Plzenec je moderním městem s 5 200 obyvateli a tisícitelou historií. Nachází se v malebném údolí řeky Úslavy mezi vrchy Hůrka a Radyně. Na Hůrce se nad městem tyčí rotunda sv. Petra a Pavla - nejdochovanější celistvě dochovaná stavba v Čechách. Konají se zde svatby a koncerty. Hrad Radyně, založený Karlem IV., je dominantou místního kraje. V blízkosti města se nachází Sedlecké rybníky a vede zde naučná stezka. Sídlí zde též světoznámá společnost Bohemia Sekt s dlouholetou tradicí výroby šumivých vín.

Starý Plzenec je vzdálen 1 hod. jízdy od Prahy (po dálnici D5) a jde také napojen na železniční trať Plzeň - České Budějovice.

Více informací rádi poskytneme v případě zájmu. Doporučujeme využít této neopakovatelné příležitosti.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej