Prodej  rodinného domu 126 m², pozemek 405 m², Rudice, okres Blansko

Prodej Dům 4 500 000 Kč 405 m²
Rudice, okres Blansko


Popis
Řadový dům 4+1 Rudice okr. Blansko, klidná ulice ,vjezd autem do zahrady- příp. garáže. Nové dřevěné vstupní dveře u hlavního i zadního vchodu, okna dřevěná kastlová, podlahy dřevěné prkenné , schodiště dřevěné , koupelna s vanou a elektrickým bojlerem na ohřev vody , topení ústřední plynové v kotelně , dům částečně podsklepen, kanalizace ( v obci čistička). V přízemí domu kuchyně s plynovým sporákem, 2 pokoje , koupelna a zvlášť wc. V patře ložnice a dětský pokoj .
Do Rudice se můžete vydat asi kilometrovou odbočkou ze silnice č. 379 na trase z Blanska do Jedovnic, případně po silnici z Olomučan. Cykloturisty sem zase spolehlivě zavede cyklotrasa 5119 a také Stezka Srdcem jižní Moravy. Zajímavosti : Větrný mlýn, Rudické propadání s naší nejhlubší suchou propastí (-153 m). ,Rudické doly. Okolí Rudice, obklopené lesem i malebnými jezírky a pozůstatky těžebních prací z minulých století, vůbec přímo láká k oddechu a tichým procházkám i k vyjížďkám na kole. velmi dobrá dostupnost do Jedovnic, Blanska a Brna. Prohlídky po tel. domluvě.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej