Prodej  chaty 35 m², pozemek 1 m², Senorady, okres Brno-venkov

Prodej Dům 950 000 Kč 1 m²
Senorady, okres Brno-venkov


Popis
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej samostatně stojící cihlové chaty o ZP-39m2 v chatové osadě v blízkosti obce Senorady, která leží mezi dvěma řekami Jihlavou a Oslavou. Od Brna je vesnice vzdálena 35km. Na kraji obce se nachází zaniklý hrádek zvaný Šance, v okolí jsou zříceniny hradů Levnova a Kraví Hory. Chatovou osadou protéká Senoradský potok. Severním směrem od obce se nad meandrem Oslavy zvedá Malá skála, nazývaná také Čertův jazyk.
Udržovaná cihlová chata s číslem evidenčním se nachází v blízkosti potoka, na slunném okraji lesa a vede k ní zpevněná kamenitá cesta. Pozemek je v pronájmu od Lesů Ćeské republiky. Chata stojí na kamenné podezdívce, není podsklepená. Dispozičně je nemovitost řešena vstupem přes terasu do kuchyně, dále do ložnice, kde jsou komfortní lůžka pro 5osob. Na terase je možnost posezení. Vedle chaty je kůlna na uložení nářadí a WC. Odpady jseou svedeny do septiku, ke splachování se používá dešťová voda.V chatě je zavedena elektřina, v obytných místnostech je možné topit el.přímotopy. Majitelé mají na střeše soláry. Zdrojem pitné vody je studna, vzdálena od chaty cca 50m. TV-satelit. Při úpravě je možnost nástavby.
Chata je vhodná k rekreaci, v sousedních nemovitostech bydlí někteří obyvatelé celoročně. Z přední strany je rovinatý, travnatý terén a hned za chatou se nachází les. Okolní příroda zve k pěším túrám či cyklovýletům, rybaření, houbaření....
Velkou výhodou je dopravní dostupnost autem přímo k chatě.
Celkové náklady
Elektřina: 500,-Kč/ 3měsíce
Nájem za využívání pozemku od Lesů České republiky: 361Kč/rok
Autobusová zastávka a obchody jsou vzdáleny od chatové osady cca 1,5km.
Pro více informací, či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat uvedeného makléře.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej