Pronájem bytu 2+kk 50 m², Komenského, Šestajovice

Pronájem Byt 2+kk 10 990 Kč 50 m²
Komenského, Šestajovice


Popis
Určeno výhradně k dlouhodobému pronájmu. Byt je připraven k nastěhování od 10.3.2021.
Nabízíme moderně zařízený byt o dispozici 2+kk, 50 m². Oblíbená lokalita Šestajovice na Praze východ nabízí život v lokalitě s čistým ovzduším a v blízkosti přírody při výborné dopravní dostupnosti do hlavního města. Byt je umístěn v 3. nadzemním podlaží cihlového domu. Domácnost je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči v kuchyni, pračkou v koupelně a vkusným nábytkem. Místnosti jsou světlé a domácnost nabízí dostatek prostoru pro pár i jednotlivce.
Obec má dostatečnou vlastní občanskou vybavenost (několik samoobsluh, lokálních obchodů, kulturní i sportovní vyžití) a zároveň nabízí velmi dobrou dostupnost do Prahy (MHD vás dopraví během 15 minut na metro Černý Most). Autobusy jezdí v krátkých intervalech, a to i v pozdních večerních hodinách.
Poznámka k ceně: Poplatky za služby činí 2.215 Kč/ měsíc vč. pojištění domácnosti a odpovědnosti. Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné, dále rezervaci pro agenturu a vratnou kauci ve výši jedné měsíční platby.
Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej