Prodej  stavebního pozemku 1 517 m², Slověnice, okres Benešov

Prodej Pozemek 2 359 000 Kč 1517 m²
Slověnice, okres Benešov


Popis
Nabízím k prodeji stavební pozemek o výměře 1517 m2 s krásným výhledem do krajiny na okraji obce Slověnice, 4 km na jih od Divišova.

Pozemek vznikne oddělením od větší parcely geometrickým plánem, který se nyní schvaluje na katastru. Pozemek je bez problémů přístupný z obecní asfaltové komunikace a dle platného územního plánu je určen pro obytnou venkovskou zástavbu. Zastavitelnost je max. 20 % pozemku a domy musí mít obdélníkový půdorys se sedlovou střechou a taškami. V obci není vodovod, proto je nutné počítat s vybudováním studny a také jímky, protože kanalizace zde také není. Elektřina je přes cestu, pár metrů od hranice pozemku.

Slověnice jsou malá klidná obec s tradičními domy a chalupami, kaplí a obecním úřadem, obklopená přírodou. Obchody, školy, služby anebo nové přírodní koupaliště najdete ve 4km vzdáleném Divišově anebo 9km vzdálené Vlašimi. Vzdálenost od Prahy je 50 km a po D1 (exit 41) jste na hranici Prahy za 35 min. Ideální pozemek pro všechny, co hledají klidné místo pro život s ničím nerušeným výhledem do krajiny. Doporučuji prohlídku!

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej pozemků objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej