Prodej bytu atypické 251 m² (Mezonet), Pařížská, Praha 1 - Josefov

Prodej Byt Atypický cena neuvedena 251 m²
Pařížská, Praha 1 - Josefov


Popis
Nabízíme Vám luxusní a jedinečnou nemovitost v historickém centru Prahy 1 - Josefově. Jedná se o penthouse s dispozici 5+1 a ploše 251 m2. K bytu náleží 2 terasy o velikosti 38 m2, ze kterých je nádherný výhled na Hradčany.
Byt je v reprezentativním domě z 19. století, s výtahem. Dům je postaveném v secesním slohu podle architektů Bedřicha Bendelmayera a Karla Manda v nejprestižnější pražské ulici.
Byt prošel před čtyřmi lety velmi nákladnou rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na detail, za použití těch nejkvalitnějších materiálů a technologií. Byt je rozdělen dle záměru užívání na zóny pro přijímání hostů a trávení rodinného času, oddělených privátních zón i technického zázemí pro personál. Samozřejmostí je klimatizace, kamerový systém, podlahové topení, kuchyňské spotřebiče značky Miehle, italský mramor v koupelnách i v kuchyni a mnoho dalšího.
Dalším unikátním architektonickým skvostem je věžička s budoárem, která nabízí fantastický výhled v rozsahu 280 stupňů, od budovy právnické fakulty, Letenských sadů, Pařížskou ulici a Staroměstské nám. až po Maislovu ulici.
Doporučujeme prohlídku tohoto unikátního apartmá. Současně se nabízí možnost připojení sousedního mezonetového apartmánu o velikosti 220 m2.

We offer a luxurious and unique property in the historic center of Prague - in Josefov. It is a duplex penthouse with a layout of 5 +1 and an area of 251 m2. The apartment has 2 terraces of 38 m2, from which there is a beautiful view of Hradčany.
The apartment is in a representative building with an elevator from the 19th century built in the Art Nouveau style according to architects Bedřich Bendelmayer and Karel Mand in the most prestigious street in Prague.
The apartment went trough a very expensive reconstruction four years ago, during which attention was paid to detail, using the best materials and technologies. The apartment is divided according to the intended use into zones for receiving guests and spending family time, separate private zones and technical facilities for staff. Of course there is air conditioning system, camera system, underfloor heating, Miehle kitchen appliances, Italian marble in the bathrooms and kitchen and much more.
Another unique architectural gem is the boudoir tower, which offers a fantastic 280-degree view from the building of the Faculty of Law, Letenské sady, Pařížská Street and Staroměstské nám. up to Maislova street.
We recommend a tour of this unique suite. At the same time, we can arrange the sale of a neighboring duplex apartment with a size of 220 m2, which would be connected to this apartment.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů Atypický objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej