Prodej bytu 4+kk 181 m², Štěchovická, Praha 10 - Strašnice

Prodej Byt 4+kk 12 983 300 Kč 181 m²
Štěchovická, Praha 10 - Strašnice


Popis
Prodej Ateliéru 4+kk v developerském projektu Ateliéry Strašnice. Tento krásný ateliér 4+kk s označením B801, jehož podlahová plocha (bez terasy) činí 112 m2, se nachází v osmém nadzemním podlaží. Jedná se o poslední podlaží budovy B. Vynikající uspořádání ateliéru - 3 ložnice, 2 koupelny, komora a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (34 m2) nabízí komfortní bydlení nejen rodinám s dětmi. Z obývacího pokoje a jedné ložnice je vstup na rozlehlou terasu o rozloze téměř 70 m2, další dvě ložnice jsou situovány jižním směrem do klidné části původní zástavby. Ateliér je kromě východu orientovaný na všechny světové strany.
Projekt Ateliéry Strašnice, jehož dokončení je plánováno na léto 2022, se nachází v ulici Štěchovická, v rezidenční oblasti Strašnic. Dva domy s atriem, jehož součástí budou předzahrádky přízemních jednotek, nabízí klidné bydlení v dosahu metra Strašnická či Skalka. Zastávka autobusu č. 175 se nachází v bezprostřední blízkosti domu. Veškerá vybavenost v místě – školy, školky, obchody, služby, relaxační a sportovní park Gutovka v pěší vzdálenosti. Jednotky budou kolaudovány jako ateliery, ale poskytnou komfort bytových jednotek. Součástí standardního vybavení jsou například interiérové dveře výšky 210 cm, plovoucí podlahy, sanitární keramika známých značek, keramické obklady 30x60 cm, značkové nerezové baterie, bezpečnostní vstupní dveře, vysokorychlostní internet aj.
Energetická třída domu B. Cena jednotky zahrnuje sklep o ploše cca 3 m2. Nezahrnuje cenu dvou podzemních garážových stání. Cena jednoho parkovacího stání činí 387 200,- Kč. Koupi jednotky je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Výhodné financování s UniCredit Bank, úvěr až na 80 % ceny nemovitosti.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej