Prodej bytu 4+kk 115 m², U Sluncové, Praha 8 - Karlín

Prodej Byt 4+kk 14 820 958 Kč 115 m²
U Sluncové, Praha 8 - Karlín
původní cena 14 805 918 Kč


Popis
Krásný nový byt 4+kk o podlahové ploše 114,80 m2 s terasou (29 m2), který se nachází v rezidenčním pěti podlažním projektu U Sluncové od společnosti FINEP. Výhodou bydlení v novostavbě je, že si můžete uzpůsobit byt podle svého vkusu. V naší nabídce naleznete velké množství podlah, obkladů, interiérových dveří a mnoho dalšího, ze kterého vytvoříte vaše vysněné bydlení. Tato druhá etapa nabízí celkem 53 nových bytů.

Rezidenci U Sluncové je komorní bydlení v místě tak akorát odlehlém od pulsující městské čtvrti Karlín, ale po pár krocích jste okamžitě vtaženi do centra dění. Ve čtyřech domech, citlivě zasazených do krajiny, najde své bydlení pouhá stovka šťastných. Ti pak budou moci každý den prožívat výhody a krásy skvěle navržené architektury, která dokázala díky speciálnímu tvaru fasád získat maximum slunce pro své interiéry.

Vlastní moderní městské bydlení bez kompromisů? To je Karlín, který se stal fenoménem dnešní Prahy. Jedinečnost čtvrti se skrývá v ideálním umístění v blízkosti samotného centra města a z neuvěřitelné proměny v posledních 20 letech. Karlín dotvářejí městské parky, překvapivý dostatek zeleně, široké uliční bulváry a dokonalá dopravní infrastruktura. I toto je váš Karlín, lokalita, jejíž srdce tepe jak v budovách, tak právě i v parcích, kavárnách, venkovních zahrádkách restaurací, které udávají gastronomický směr dnešní doby. To, co dělá Karlín Karlínem nejsou ale jen kavárny a restaurace. Není to jen skvělá dopravní dostupnost. Nejsou to jen krásné parky. Jsou to především lidé. Svou pozitivní náladou a touhou po zážitcích vytvářejí každý den atmosféru, kterou zažijete možná tak v portugalském Lisabonu nebo italské Florencii.

Naše společnost FINEP se na trhu s nemovitostmi pohybuje již od roku 1995 a dlouhodobě jsme v TOP 3 největších developerů v rezidenčním i administrativním segmentu v České republice.

Předpokládaný termín dokončení projektu 04/2023.

Fotografie a vizualizace jsou ilustrativního charakteru - domluvte si s námi schůzku pro bližší informace.

Při kontaktu prosím uvádějte evidenční číslo F02C00501

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 4+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej