Prodej bytu 1+kk 42 m², Štěchovická, Praha 10 - Strašnice

Prodej Byt 1+kk 4 180 000 Kč 42 m²
Štěchovická, Praha 10 - Strašnice


Popis
Prodej Ateliéru 1+kk v developerském projektu Ateliéry Strašnice. Tento ateliér s označením B208, jehož podlahová plocha (bez balkonu) činí 38,54 m2, se nachází ve druhém nadzemním podlaží a je situovaný do klidného atria. Z obývacího pokoje je vstup na balkon o rozloze 3,2 m2. Dispozičně hezky řešené studio s odděleným místem na spaní.
Projekt Ateliéry Strašnice, jehož dokončení je plánováno na léto 2022, se nachází v ulici Štěchovická, v rezidenční oblasti Strašnic. Dva domy s atriem, jehož součástí budou předzahrádky přízemních jednotek, nabízí klidné bydlení v dosahu metra Strašnická či Skalka. Zastávka autobusu č. 175 se nachází v bezprostřední blízkosti domu. Veškerá vybavenost v místě – školy, školky, obchody, služby, relaxační a sportovní park Gutovka v pěší vzdálenosti. Jednotky budou kolaudovány jako ateliery, ale poskytnou komfort bytových jednotek. Součástí standardního vybavení jednotky jsou například interiérové dveře výšky 210 cm, plovoucí podlahy, sanitární keramika známých značek, keramické obklady 30x60 cm, značkové nerezové baterie, bezpečnostní vstupní dveře, vysokorychlostní internet.
Energetická třída domu B. Cena jednotky zahrnuje sklep o ploše cca 3 m2. cena Nezahrnuje podzemní garážové stání. Koupi jednotky je možné financovat prostřednictvím hypotečního úvěru. Výhodné financování s UniCredit Bank, úvěr až na 80 % ceny nemovitosti.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej bytů 1+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej