Popis
Pronájem luxusního bytu 2+kk s terasou a sklepem v moderní, právě zkolaudované novostavbě Rezidence Prachnerova umístěné ve velmi žádané lokalitě Prahy 5 - Košíř. Volné od 1.3.
Zbrusu nová jednotka o výměře 57 m² včetně terasy (12 m²) se nachází v 6.NP právě dokončené budovy. Nízkoenergetická stavba vybavená kvalitní rekuperační technikou zajišťuje výměnu čistého vzduchu v bytech bez toho, aby se v létě přehřívaly a v zimě ochlazovaly.
Vlastní byt je vybavený kuchyňskou linkou na míru od truhlářské firmy se všemi spotřebiči (sklokeramická varná deska, digestoř, myčka, hork. trouba), je možné ji doplnit o kombinovanou lednici s mrazákem. V koupelně je sprchový kout, toaleta a umyvadlo. Vstup do bytu chrání bezpečnostní dveře, příjemná je i možnost využívat prostornou, dobře využitelnou lodžii s úložnými prostory a chráněnou slunečními clonami. Byt má jižní orientaci a je tak velmi světlý.
Kromě komory v bytě, kterou je pronajímatel ochoten doplnit o pračku, je k dispozici i velký sklep (2,4 m², které nejsou zahrnuty v podlahové ploše). K bytu je dále možné pronajmout si široké garážové stání.
Přímo v domě se nachází prodejna Lidl přístupná i z garážových prostor, takže v případě potřeby nákupu není potřeba vůbec opustit dům.
Skvělá je i dopravní dostupnost, zastávka tram a bus Klamovka vzdálená 1 min. chůze nabízí mnoho denních a nočních linek s dostupností cca 5 minut na stanici Metra B (Anděl).
Bližší info v RK. S ohledem na fakt, že byste byli prvními uživateli bytu, vřele vám jej doporučujeme.