Pronájem bytu 2+kk 52 m², U Slovanky, Praha 8 - Libeň

Pronájem Byt 2+kk 15 000 Kč 52 m²
U Slovanky, Praha 8 - Libeň


Popis
Nabízíme k pronájmu krásný, plně zařízený byt 2+kk, 52m2 + lodžie 4m2 v novostavbě u metra C – Ládví, pouhých 12 minut do centra města. Světlý, západně orientovaný byt je umístěný ve 2. patře s výtahem. Jedná se o moderní bydlení na klidném místě s výbornou dostupností a občanskou vybaveností. Byt se nabízí kompletně zařízený viz foto. K bytu náleží sklep. Vhodné pro 2 osoby bez zvířat. Nedaleký Ďáblický háj skýtá řadu možností k procházkám či sportovnímu vyžití. Vřele doporučuji prohlídku!

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
sreality.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Pronájem bytů 2+kk objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej