Na Chmelnici, Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský kraj

Prodej Dům 3 999 900 Kč 221 m²
Na Chmelnici, Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský kraj


Popis

Prodej rodinného domu o dispozici 6+2 (2x3+1) na pozemku o celkové rozloze 800 m2. Interiér domu je v původním stavu. Dům je kompletně podsklepený s prostornou garáží, možnost umístit i dva automobily, dílnou, sklepem s prádelnou, místností na tuhá paliva a sklípkem na uskladnění ovoce. V přízemí se nachází chodba, samostatná toaleta, koupelna, kuchyně se spíží, obývací pokoj, větší ložnice má vyměněné plastové okno a menší ložnice. V prvním patře se nachází terasa s výhledem na zahradu, prostorná chodba, samostatná toaleta, nedodělaná koupelna, místnost (připravená k využití, jako kuchyně), obývací pokoj a dva samostatné pokoje.
Dům je napojen na městský vodovod, kanalizaci a elektrickou energii. Plyn se nachází v cestě před pozemkem. Vytápění je na tuhá paliva. V kuchyni je kombinovaný sporák, který využívá plyn z bomby s vyvedením mimo dům. Na pozemku je umístěna 7m kopaná studna o průměru 1m, udírna, kamenem vyložená plocha pro přípravu pergoly a zároveň 5 vzrostlých ovocných stromů.
Obec Rožmitál pod Třemšínem nabízí veškerou občanskou vybavenost.
CENA: 3 999 900,-Kč


Kontakt a podrobnější informace najdete kliknutím na tento odkaz (otevře se v novém okně):
        
bezrealitky.cz

  
Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.


Hledej
- + Hledej